O NAS

Firma LunarForm jest firmą specjalizującą się w projektowaniu architektonicznym. Zajmujemy się projektowaniem budynków o różnej funkcji i skali, zarówno niewielkich domów jednorodzinnych, jak i większych budynków biurowych. Nasza oferta obejmuje współpracę na niemal wszystkich etapach prac projektowych; od koncepcji, aż po nadzór autorski nad realizacją. Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej m.in. konstruktorami, projektantami instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych czy kosztorysantami.

Nasza firma również zajmuje się kompleksowo projektowaniem oraz montażem elementów zabudowy wnętrz ze szkła hartowanego. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów oraz pracy doświadczonych montażystów zapewniając tym samym profesjonalną obsługę naszym klientom.

architektura

DESIGN

Precyzja i dokładność wykonania projektu, dbałość o detale – przyczynia się później do szybkiej i łatwej realizacji inwestycji.

INNOWACYJNOŚĆ

Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań jest dla nas koniecznością i wyzwaniem. Poprzez kreatywność i indywidualne podejście proponujemy optymalne rozwiązania, dostosowane do danego projektu

ELASTYCZNOŚĆ

Dopasowanie się do potrzeb klienta indywidualnego jak i biznesowego.