BALUSTRADY SZKLANE

Balustrady to element, który w zamyśle powinien zapewniać domownikom poczucie bezpieczeństwa. Nie wyklucza to jednak jednoczesnej funkcji estetycznej, jaką gwarantują nowoczesne rozwiązania.
Wrażenie przenikania światła dodaje pomieszczeniom przestrzenności i otwartości, czyniąc je lżejszymi i przyjaznymi domownikom.
Wszystkie zabudowy wykonywane są ze szkła atestowanego, z największą precyzją i starannością.

DRZWI SZKLANE

Drzwi szklane to element niezwykle estetyczny, funkcjonalny i w pełni bezpieczny.
Drzwi ze szkła hartowanego stanowią ozdobę nie tylko dzięki swojej prostej formie i nadaniu wnętrzu przestrzenności. Oferujemy nowoczesne wzornictwo oraz możliwość wybarwienia materiału, co znacznie zwiększa perspektywy aranżacyjne.

ŚCIANY SZKLANE

Szklane ścianki działowe w systemie stałym lub składanym stanowią doskonałą ofertę dla biur, restauracji, a także domów prywatnych. Minimalistyczna estetyka ścianek szklanych doskonale eksponuje zalety szkła i odpowiada trendom współczesnego designu.
Szukając nowoczesnych rozwiązań, możemy również wykonać ścianki szklane ze szkła hartowanego, laminowanego kolorowymi foliami, dostosowując kolorystykę do projektowanego designu pomieszczenia.

PODŁOGI SZKLANE

Podłoga szklana wykonywana jest z trzech warstw hartowanego szkła zlaminowanego ze sobą. W efekcie uzyskuje się panel o wysokiej wytrzymałości, po którym można chodzić lub nawet jeździć samochodem.
Podłoga ze szkła to estetyczna dekoracja jak również użytkowy element wyposażenia domów, hoteli, dyskotek itp. To właśnie rodzaj podłogi ma największy wpływ na charakter wnętrza.

DASZKI SZKLANE

Zadaszenia szklane to jeden z najważniejszych elementów aranżacji nowoczesnych przestrzeni, są łatwe w utrzymaniu czystości i doskonale sprawdzają się o każdej porze roku.
Wykonywane są z dwóch hartowanych i zlaminowanych ze sobą warstw szkła.

BALKONY FRANCUSKIE/PORTFENETRY

Stanowią doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma możliwości zastosowania standardowego rozwiązania balkonowego. Balkony francuskie mają tę zaletę, że są lekkie i estetyczne, są wyszukanymi elementami dekoracyjnymi.

KABINY PRYSZNICOWE

Kabiny mogą być wykonane z różnych rodzajów szkła, mogą również posiadać dodatkowe elementy dekoracyjne w postaci grafiki lub piaskowania, dzięki czemu można idealnie dobrać design pod swoje upodobania.
Niestandardowe skosy i rozmiary nie są dla nas przeszkodą, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wymagania inwestora.

ŚCIANKI INDUSTRALNE/LOFTOWE

Ścianki działowe wykonane z połączenia stali i szkła, a także tworzyw sztucznych to świetny sposób na symboliczny, acz wyraźny podział przestrzeni mieszkalnej i biurowej.